محصولات گیاهی مراقبت از پوست

با برندهای ارگانیک و گیاهی لوازم آرایشی بیشتر آشنا شوید!

این روزها عده زیادی در حال شروع به استفاده از لوازم آرایشی ارگانیک هستند؛ چرا که این نوع لوازم آرایشی طبیعی هستند و کمترین مقدار ممکن مواد شیمیایی در آنها به کار رفته است. ضرر زیاد مواد شیمیایی برای پوست از یک طرف و استقبال مردم از مصرف مواد ارگانیک از طرف دیگر، باعث شده تا معروف‌ترین شرکت‌های تولید محصولات آرایشی و همچنین شرکت‌هایی که در این عرصه نوپا هستند، تمام تلاش خود را برای تولید و عرضه لوازم آرایشی گیاهی به کار بگیرند. اما در این مطلب قصد داریم به معرفی برندهای لوازم آرایشی بپردازیم که محصولات ارگانیک روانه بازار می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

لوازم آرایشی آر.ام.اس بیوتی (RMS Beauty)

برندهای ارگانیک لوازم آرایشی

برند لوازم آرایشی آر.ام.اس بیوتی توسط فردی به نام رز ماری سوئیفت بناگذاری شده است. او که قبل از پا گذاشتن به عرصه تولید محصولات آرایشی و مراقب از پوست گیاهخوار شده بود، معتقد است استفاده از مواد مصنوعی بسیار خسته کننده است و باید به استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک روی آورد. محصولات آرایشی برند آر.ام.اس بیوتی بر پایه نارگیل تولید می‌شوند و برای تعذیه پوست بسیار مفید هستند. جالب است بدانید نارگیل به کار رفته در بعضی اقلام این برند کاملا خام است و هیچ گونه فراوری بر روی آن انجام نمی‌شود.

محصولات آرایشی آلیما پیور (Alima Pure)

آلیما پیور مبنای تولید محصولات آرایشی خود را استفاده از مواد معدنی قرار داده است. رنگ‌های محصولات این برند کاملا طبیعی هستند و همین وجود نداشتن مواد شیمیایی در آنها باعث شده تا احساس نکنید در حال استفاده از محصولات مصنوعی هستید و پوستتان در حال آسیب دیدن است. مواد معدنی به کار گرفته شده در محصولات برند آلیما پیور به روشی خاص فرآوری می‌شوند و رنگ‌هایی عمیق، غیرسمی، غیرمحرک و بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده تولید می‌کنند.

لوازم آرایشی دکتر هاشکا (Dr. Hauschka)

برند محصولات آرایشی دکتر هاشکا محصولات خود را بر اساس احترام به چرخه طبیعت و استفاده از گیاهان دارویی تولید می‌کند. به عبارت دیگر، با استفاده از اقلام آرایشی این برند می‌توانید مطمئن باشید که هم در حال آرایش کردن خود هستید و هم در حال تغذیه و درمان کردن پوست خود. استفاده از مواد طبیعی باکیفیت، گیاهان دارویی و عدم استفاده از محصولات نگهدارنده، همگی محصولات این برند را به گزینه مناسبی برای افرادی تبدیل کرده است که برای سلامت پوست خود ارزش قائل هستند.

محصولات آرایشی بایت بیوتی (Bite Beauty)

اگر شما هم در میان آن دسته افرادی هستید که گاهی رژ لب خود را می‌خورند، با خرید لوازم آرایشی بایت بیوتی می‌توانید مطمئن باشید که موادی کاملا خوراکی می‌خورید و نه مواد شیمیایی! بله درست متوجه شدید. بایت بیوتی در محصولات آرایشی خود مواد خوراکی به کار برده است تا این مشکل را برای همیشه حل کند! این برند با استفاده از محصولات خوراکی و طبیعی در لوازم آرایش خود، موفق شده رضایت مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب کند. رژلب‌های این برند حاوی ماده موجود در پوست انگور قرمز، دانه انبه، آووکادو، زیتون و زردآلو هستند.

جمع بندی

استفاده از لوازم آرایشی گیاهی می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که هنگام آرایش کردن خود، هیچ آسیبی به پوست و سلامتی خود نمی‌رسانید. علاوه بر این، با استفاده از محصولات آرایشی طبیعی، می‌توانید به حفاظت از محیط زیست کمک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت