لباس پاییزه

لباس های مد پاییز چه لباس‌هایی هستند؟

هر فصلی از سال، اصول لباس پوشیدن مخصوص به خود را دارد که ما باید این اصول را بدانیم.

ما باید یک‌سری نکات مربوط به مد هر فصل را بدانیم و هرکدام از فصل‌ها در هر سال، مد مخصوص به خود را دارند. دنیای مد، دنیای بزرگی است، که سرشار از خلاقیت و تنوع است و با تغییر هر فصل حال و هوای رنگ‌های لباس‌ها متفاوت می‌شود . در اینجا ما می‌خواهیم در مورد لباس ‌های مد پاییز صحبت کنیم.

قوانینی که در لباس‌های مد پاییز باید دقت کنیم:

مد لباس های پاییزه

۱)استفاده از لباس‌های جین سفید

لباس‌های سفید، انسان را با طراوت نشان می‌دهد و می‌توان همراه با آن یک جفت پوتین قهوه‌ایی پوشید تا با رنگ فصل پاییز ست شود.

تنها مشکلی که لباس‌های سفید دارند این است که،‌ تمیز نگه‌داشتن آن‌ها بسیار سخت است.

۲)استفاده از رنگ‌های روشن

می‌توان از رنگ‌هایی که با فصل پاییز هم‌خوانی دارند، مانند: رنگ‌های سرخ آتشین، نارنجی و یا زرد که مانند رنگ برگ‌های پاییزی است استفاده کرد .

رنگ‌قرمز

رنگ‌های قرمز و رنگ‌های هم‌خانواده آن، همیشه محبوبیتی را در بین مردان و زنان دارند که، استفاده از این رنگ‌ها در پاییز باعث جذابیت بیشتری می‌شود و گرمای این رنگ، سرمای فصل پاییز و زمستان را می‌گیرد.

رنگ بنفش

یکی دیگر از رنگ‌هایی که می‌توان در این فصل استفاده کرد، رنگ بنفش است، رنگ بنفش رنگی‌ست زنده که از دلگیری فصل پاییز می‌کاهد. برند دیوید کما در سال ۲۰۱۸ از این رنگ به عنوان رنگ غالب کلکسیونش استفاده کرد. رنگ شرابی نیز از رنگ‌هایی ست که، در فصل پاییز بسیار طرفدار دارد چون رنگی‌ست که هم می‌توان در محل کار از آن استفاده کرد و هم می‌توان در مهمانی‌ها پوشید.

رنگ زرد

رنگ زرد رنگی است که باعث می‌شود روشنی و نور را در ظاهرتان نمایان کند و یکی از رنگ‌هایی است که، گزینه‌ی خوبی برای فصل پاییز است. اگر دوست ندارید از این رنگ در لباستان استفاده کنید می‌توانید از این رنگ در اکسسوری های خود استفاده کنید که بسیار جذاب است.

رنگ کله غازی

رنگ سبز آبی٬ این دو رنگ در کنارهم که به رنگ کله غازی معروف است. یکی از رنگ‌های پر طرفدار در فصل پاییز است و بسیار لوکس و تاثیرگذار است. از این رنگ می‌توان در مجالس و مهمانی‌ها در این فصل استفاده کرد.

لباس‌هایی از چرم و پوست

یکی از پر طرفدارترین لباس‌هایی که در فصل پاییز از آن استفاده می‌کنند، لباس های چرم است. کت و پالتو چرم از لباس‌هایی است که بدون توجه به سن و فرم بدن می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و خیلی راحت می‌توان با هر لباسی ست کرد. همچنین از دیگر لباس‌هایی که در فصل پاییز یا زمستان از آن استفاده می‌شود، لباس‌ها و کیف و کفشی ‌ست که از پوست حیوانات تهیه شده باشد. اما در سال‌های اخیر، دوستداران محیط زیست جلوی این‌ کار را گرفته‌اند اما همچنان از پوست حیوانات استفاده می‌کنند.

جمع‌بندی

هر ساله تقریبا یک ماه در سال، طراحان دنیای مد، ترند های جدیدشان را به دنیا معرفی می کنند. مد‌های هر فصل تغییر می‌کند و ثابت نیستند. برای مثال، در ماه‌های سرد سال از ۷ رنگ استفاده می‌کنند. طراحان لباس برندهای مشهور، هرساله طرح‌های خود را برای هر فصل به نمایش می‌گذارند و هر سال متفاوت از سال قبل است.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت