رژیم لاغری موثر

استفاده از گیاهان دارویی برای یک رژیم تابستانی موثر!

رژیم گرفتن در فصل‌های مختلف سال از اصول متفاوتی پیروی می‌کند؛ اما یک اصل در تمام رژیم‌ها ثابت است و آن هم پرهیز از خوردن غذاهایی خاص و دنبال کردن برنامه غذایی متفاوت است. رژیم تابستانی یکی از جذاب‌ترین و شاید تاثیرگذارترین رژیم‌ها در طول سال باشد. چون در تابستان می‌توان در کنار دنبال کردن رژیم لاغری ، به راحتی به ورزش کردن هم پرداخت و یک برنامه کامل برای سلامت بدن تدارک دید. این روزها استفاده از گیاهان دارویی در انواع رژیم‌های چاقی و لاغری بسیار مرسوم شده است. در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع گیاهان دارویی بپردازیم که می‌توان از آنها در برنامه رژیم تابستانی استفاده کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

یک صبحانه چربی‌سوز با استفاده از تخم کتان

رژیم تابستانی با گیاهان دارویی

تخم کتان یکی از گیاهان عالی برای رژیم تابستانی و رژیم در فصل‌های دیگر است. برای درست کردن یک صبحانه مقوی و در عین حال چربی‌سوز، می‌توانید جو دو سر، تخم کتان و شیر کم چرب را در مخلوط کن بریزید و به مدت 5 دقیقه مواد را با هم مخلوط کنید. توجه داشته باشید از آنجایی که این ترکیب برای رژیم لاغری درست می‌شود، نباید مواد قندی مانند شکر به آن اضافه کنید. پس از مخلوط شدن مواد، آن را 5 دقیقه داخل فر قرار بدهید و سپس، از صبحانه خوشمزه خود لذت ببرید! این ترکیب علاوه بر کمک به شما برای لاغری، باعث سرزندگی و نشاط در طول روز می‌شود.

دمنوش چای ترش برای لاغری؛ جایگزینی عالی برای چای سیاه

اکثر ایرانیان عادت به نوشیدن چند لیوان چای سیاه در طول روز دارند. جالب است بدانید اگر در رژیم تابستانی خود چای ترش را جایگزین چای سیاه کنید، پس از مدتی از شر چربی‌های دور شکم خلاص خواهید شد. چای ترش سرشار از آنتی اکسیدان است و علاوه بر کمک به شما برای لاغری، باعث می‌شود پوست جذاب‌تر و شفاف‌تری داشته باشید. پس اگر می‌خواهید شکمی صاف داشته باشید، روزانه سه الی چهار لیوان چای ترش بنوشید.

دارچین؛ معجزه‌ای برای لاغری

گیاه دارچین یکی از مفیدترین گیاهان دارویی است که از اشکال مختلف آن برای اهداف متعددی استفاده می‌شود. یکی از فواید چوب دارچین، تاثیر آن برای لاغری است. اگر به این گیاه حساسیت ندارید، می‌توانید هر شب یک چوب دارچین به همراه یک قاشق از پودر آن را در یک لیوان آب قرار دهید و فردا صبح به صورت ناشتا، ترکیب آب و دارچین را بنوشید. استفاده از این ترکیب به مدت یک ماه می‌تواند باعث تغییرات شگفت‌انگیزی در اندام شما شود.

نتیجه گیری

نکته مهمی که باید درباره رژیم تابستانی و هر رژیم لاغری دیگری بدانید این است که تنها تداوم رژیم می‌تواند باعث به دست آمدن نتیجه دلخواه شود. یعنی هر روز، حتی در مناسبت‌های خاص، رژیم خود را دنبال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به وزن ایده‌آل خود برسید. برای آشنایی با نکات بیشتری درباره انواع رژیم‌های لاغری، می‌توانید به سایت کمین مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت