انواع مد دخترانه

معرفی تعدادی مد دخترانه برای استایلی شیک در تابستان!

تقریبا همه ما بر سر این نکته توافق داریم که مد دخترانه با مد زنانه تفاوت زیادی دارد. فرقی نمی‌کند به دنبال آخرین مد تابستانی باشیم و یا مدهای پاییزه و زمستانی؛ در هر صورت، استایل دخترانه زمین تا آسمان با استایلی که خانم‌های جاافتاده استفاده می‌کنند، فرق دارد. استایل دخترانه می‌تواند شامل هرچیزی از مانتو دخترانه شیک گرفته تا پیراهن‌ها و سارافون‌های مد روز شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی مد دخترانه تابستانی و جذاب بپردازیم که استفاده از آنها قطعا برای شما لذت‌بخش خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید.

استایل کژوال؛ مد دخترانه همیشه پرطرفدار

مد تابستانی پرطرفدار

استایل کژوال که محدود به مد تابستانی نمی‌شود، یکی از پرطرفدارترین سبک‌های لباس پوشیدن است. واژه کژوال (Casual) به معنای تصادفی، غیررسمی و راحت است. بنابراین استایل کژوال به سبکی از لباس پوشیدن گفته می‌شود که شما لباس‌های راحت و غیررسمی خود را برای مناسبت‌های خودمانی، به بهترین شکل ست می‌کنید.

عده‌ای به اشتباه فکر می‌کنند که لباس پوشیدن به سبک کژوال به معنای شلخته لباس پوشیدن است. این تفکر کاملا اشتباه است و همانطور که متوجه شدید، کژوال سبکی کاملا خودمانی و راحت است و به عبارت ساده، یعنی خودتان را برای لباس پوشیدن به دردسر نیندازید!

استایل وینتیج؛ مد تابستانی جذاب

استایل وینتیج (Vintage) یا قدیمی سبکی از لباس پوشیدن است که از مدهای رایج در سالهای دور و حوالی دهه 50 میلادی الهام می‌گیرد. این استایل که این روزها در کشورمان رواج زیادی پیدا کرده، می‌تواند در تمام فصل‌ها و به خصوص فصل تابستان، جلوه زیبایی به ظاهر شما بدهد. برای دنبال کردن این استایل، یک بلوز مردانه می‌تواند نقش یک مانتو دخترانه شیک را ایفا کند و در کنار آن، می‌توانید از یک شلوار گشاد پیلدار به همراه یک کمربند چرمی باریک استفاده کنید.

استایل بوهمین؛ سبک مورد علاقه افراد خاص

استایل بوهمین (Bohemian) یا استایل کولی‌وار، یک مد دخترانه خیلی خاص است که مورد توجه افراد زیادی قرار نمی‌گیرد. در این سبک معمولا از لباس‌هایی با الگوهای پیچیده و عجیب و غریب استفاده می‌شود. اشکال هندسی، حاشیه‌های چشمگیر و زیورآلات چوبی از عناصر اصلی این سبک لباس پوشیدن هستند.

از آنجایی که لباس‌های استایل بوهمین معمولا گشاد، طرح‌دار و گل‌دار هستند، گزینه بسیار مناسبی برای یک مد تابستانی جذاب به حساب می‌آیند.

جمع بندی

استایل‌های تابستانی بی‌شماری وجود دارند که می‌توانید هر کدام از آنها را در سبک لباس پوشیدن خود استفاده کنید. برای پیروی از یک مد دخترانه جذاب، همیشه لازم نیست آخرین مدهای روز دنیا را دنبال کنید؛ گاهی فقط کافی است بدانید کدام لباس‌ها را باید با هم ست کنید تا ترکیب زیبا و راحتی به دست بیاورید. به طور کلی عنصر جدانشدنی مد تابستانی ، لباس‌های روشن و گشاد است و مهم‌تر از همه چیز، این است که شما چه سبک لباسی را بیشتر می‌پسندید. برای آشنایی با نکات بیشتری درباره سبک لباس پوشیدن در تابستان، می‌توانید از سایت کمین کمک بگیرید. فراموش نکنید نظرات خود را درباره یک مد دخترانه جذاب با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت