مد تابستان

چطور طبق مد تابستان لباس بپوشیم؟ آشنایی با رنگ مد سال!

تابستان فصل رنگ‌های شاد و خنک است. فصلی که می‌توان با استفاده از رنگ‌های روشن و جذاب، تا حدودی بر گرمای هوا غلبه کرد. اگر اهل دنبال کردن مد تابستان باشید، می‌توانید با به کار گیری رنگ های مد فصل که همیشه با در نظر گرفتن گرمای شدید هوا انتخاب می‌شوند، لباس‌هایی به روز و مناسب فصل انتخاب کنید. انتخاب لباسی که مناسب پوشیدن در هوای گرم باشد و در عین حال طبق مد روز هم باشد، از تعدادی قانون ساده پیروی می‌کند که در این مطلب قصد داریم شما را با این قوانین آشنا کنیم. اگر می‌خواهید با بهترین شکل لباس پوشیدن طبق مد تابستان آشنا شوید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اولین قانون مد تابستان ؛ استفاده از رنگ‌های روشن!

رنگ مد

بهتر است از اواخر فصل بهار و اوایل تابستان، استفاده از رنگ‌های روشن و سرد را شروع کنید. رنگ‌های روشن نور خورشید را به خود جذب نمی‌کنند و استفاده از آنها باعث می‌شود احساس سبکی و راحتی داشته باشید. معمولا هر سال یک رنگ به عنوان رنگ سال اعلام می‌شود که می‌توان از آن برای لباس پوشیدن طبق مد تابستان و همینطور بقیه فصل‌ها استفاده کرد.

به گفته سایت پنتون (Pantone) که به طور سالیانه رنگ مد هر سال را معرفی می‌کند، رنگ سال ۲۰۲۰ آبی کلاسیک است. آبی کلاسیک یکی از رنگ‌های جذاب و پرطرفدار است که می‌توانید آن را با رنگ‌هایی مثل لیمویی، سفید، نارنجی و سبز روشن ست کنید. ترکیب درست رنگ‌ها در تابستان می‌تواند به جذابیت لباس های زنانه و مردانه کمک کند و علاوه بر این، از جذب شدن گرما جلوگیری کند.

قانون مهم لباس‌های تابستانی؛ استفاده از پارچه‌های نخی و نازک

همانطور که می‌دانید، لباس‌هایی که در بافت خود پلاستیک داشته باشند معمولا باعث می‌شوند شما احساس گرمای زیادی کنید و تعرق بدنتان افزایش پیدا کند. بنابراین برای انتخاب لباس‌های تابستانی، استفاده از پارچه‌های نخی نازک را فراموش نکنید. با به کار گیری پارچه‌های نخی که ترکیب رنگ در آنها به درستی رعایت شده است، هم طبق مد تابستان لباس می‌پوشید و هم زیاد گرما را احساس نمی‌کنید.

قانون مورد علاقه همه؛ پوشیدن لباس‌های گشاد و راحت

فرقی نمی‌کند لباس زنانه باشد یا مردانه؛ لباسی که تنگ و چسبان باشد باعث می‌شود شما احساس گرمای زیادی کنید. بنابراین، استفاده از لباس‌های تنگ را تا اواخر پاییز و شروع زمستان کنار بگذارید.

یکی از مدهای تابستانی پرطرفدار چند سال اخیر، استفاده از لباس‌های گشاد و راحت است که رنگ روشنی دارند. مثلا برای یک ست زیبای لباس زنانه ، می‌توانید یک مانتوی گشاد آبی کلاسیک را با شلوار کنفی سفید و شال سفید ست کنید. یک ترکیب خوش‌رنگ و جذاب که هم خنک است و هم راحت!

جمع بندی اگر خیلی پیگیر مد تابستان هستید، می‌توانید به طور مداوم سایت‌های مد و فشن را چک کنید و از آخرین مدهای روز دنیا باخبر شوید. ولی به طور کلی اگر می‌خواهید هم طبق مد لباس بپوشید و هم راحت باشید، کافی است قوانینی که در این مطلب گفته شد را رعایت کنید. استفاده از رنگ مد هم می‌تواند سبک لباس پوشیدن شما را همیشه به روز نگه دارد. استفاده از یک آرایش ساده دخترانه هم می‌تواند سبک تابستانی جذاب شما را تکمیل کند!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت