آشنایی با مد تابستان

انتخاب لباس بر اساس آخرین مد تابستان ؛ استایل تابستانی خود را بسازید!

تابستان هر سال مد جدیدی روانه بازار می‌شود و افرادی که علاقه به دنبال کردن مد تابستان دارند، به دنبال خرید لباس‌هایی می‌روند که از این مد پیروی می‌کنند. استایل تابستانی معمولا شامل لباس‌های خنک و راحتی است که هم زیبا هستند و هم تحمل گرمای شدید تابستان را برای ما راحت می‌کنند. اگر دوست دارید آخرین طرح‌های ارائه شده توسط طراحان مد و زیبایی را بپوشید، باید با مد جدید لباس تابستانی آشنا شوید. در این مطلب قصد داریم جدیدترین استایل لباس‌های زنانه تابستانی را به شما معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

لباس‌های اورسایز، مهمان تازه مد تابستان

مد جدید لباس تابستانی

لباس‌های اورسایز یا همان لباس‌هایی که برای ما بزرگ هستند، به تازگی در میان لباس‌های پرطرفدار مد تابستان قرار گرفته‌اند. این مدل لباس‌ها که می‌توانند شامل انواع مانتو، پیراهن و شلوار باشند، هم به لحاظ ظاهری خیلی زیبا هستند و هم فوق‌العاده راحت و خنک هستند. از آنجایی که لباس‌های اورسایز به بدن نمی‌چسبند، دیگر خبری از دغدغه‌های لباس‌های تنگ و عرق کردن مداوم نخواهد بود.

نکته بسیار مهمی که درباره این مد جدید لباس وجود دارد، نحوه ست کردن لباس اورسایز با دیگر لباس‌ها است. اگر یک مانتوی اورسایز بلند انتخاب می‌کنید، به همراه آن معمولا باید یک شلوار نسبتا تنگ بپوشید. اگر شلوار اورسایز می‌پوشید، می‌توانید آن را با یک شومیز کوتاه ست کنید.

پارچه‌های طرح‌دار، انتخابی مناسب برای لباس‌های شاد

یکی از استایل‌هایی که دو سه سالی است مهمان مد تابستان شده، به کار گیری پارچه‌های طرح‌دار در لباس‌های تابستانی است. از پارچه‌های راه راه و گل گلی گرفته تا مدل‌هایی که عکس حیوانات دارند و به اصطلاح انیمال پرینت نامیده می‌شوند.

استفاده از لباس‌های طرح‌دار برای پیروی از مد جدید لباس ، انتخاب بسیار مناسبی است. برای ست کردن این مدل لباس‌ها باید دقت و ظرافت زیادی به خرج بدهید. مثلا اگر مانتوی راه راه می‌پوشید، بهتر است شلوار و شال ساده انتخاب کنید و اگر شالی که انتخاب کرده‌اید گل‌دار است، بهتر است آن را با یک مانتوی ساده و بدون طرح ست کنید.

شلوارهای گشاد، گزینه‌ای که مدتها منتظرش بودیم!

یکی از اجزای برجسته مد تابستان امسال، استفاده از شلوارهای گشاد و پیلدار است. شلوارهایی که در سال‌های دور مد بوده‌اند و حالا چند سالی میشد که کسی فکرش را نمی‌کرد دوباره به مد جدید لباس راه پیدا کنند. شلوارهای گشاد که معمولا از جنس کتان خنک، جین نازک و یا کبریتی ظریف هستند، گزینه‌ای عالی برای ست کردن با شومیزهای ساده و طرح‌دار هستند.

جمع بندی

دنبال کردن مد تابستان می‌تواند در انتخاب لباس‌های به روزی که مورد علاقه شما هستند، کمک کننده باشد. برای داشتن یک استایل تابستانی شیک و راحت لازم نیست زیاد هزینه کنید؛ گاهی کافی است بدانید کدامیک از لباس‌های داخل کمدتان را باید باهم ست کنید. برای آشنایی با نکات بیشتری درباره مد تابستانی، می‌توانید سری به سایت کمین بزنید. فراموش نکنید نظرات خود را درباره مد جدید لباس در تابستان با ما در میان بگذارید.

4 دیدگاه روشن انتخاب لباس بر اساس آخرین مد تابستان ؛ استایل تابستانی خود را بسازید!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت