پلتفرم معاملاتی

خرید و فروش ارزهای دیجیتال چگونه است؟

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش معاملات و ارتباطات روش های جدیدی بدین منظور بوجود آمده‌اند. این روش ها باعث می شوند که، مرزهای جغرافیای و بسیاری از محدودیت‌ها را از بین ببرند. یکی از این روش ها ارزهای دیجیتال است. با استفاده از ارزهای دیجیتال بسیاری از معاملات به راحتی و بدون هیچگونه محدودیتی صورت می گیرد.

چگونه می‌توان با استفاده از ارزهای دیجیتال معامله انجام داد و شامل چه مواردی است؟

خرید و فروش ارزدیجیتال

-آشنا بودن با تحلیل تکنیکال: در تمامی بازارهای مالی یک‌سری اصولی وجود دارد که، برای معامله کردن نیاز داریم با این اصول آشنایی کافی را داشته باشیم.

-آشنا بودن با تمامی ارزهای دیجیتال یکی از ملزوماتی است که در این راه به آن نیاز داریم تا بتوانیم در معاملات و بازارهای این ارز موفق شویم.

-از دیگر مواردی که به آن نیاز داریم مقداری سرمایه و داشتن روحیه ریسک‌پذیری در این راه است و اگر تازه کار باشید می‌توانید با مبالغ بسیار کمی شروع کنید ولی باید توجه داشته باشید که، این کار نیاز به ریسک بسیار بالایی دارد زیرا به همان میزان که می‌تواند سود خوبی داشته باشد می‌تواند ضرر و زیان زیادی نیز داشته باشد.

معرفی صرافی و پلتفرم معاملاتی Binance

در ادامه می‌خواهیم به معرفی صرافی و پلتفرم معاملاتی Binance بپردازیم:

شرکت Binance یکی از شرکت‌های جدید و محبوب در این حوزه است که توانسته با کارمزد پایین در تراکنش‌ها این محبوبیت را بدست آورد. حال به بررسی نحوه ثبت نام در این پلتفرم می‌پردازیم:

 اولین مرحله عضویت در سایت هست که به سادگی اینکار امکان‌پذیر است و فقط نیاز به تایید شدن ایمیل ارسالی دارد سپس حساب کاربری شما ایجاد می‌شود.

دومین مرحله وارد شدن به حساب کاربری است. در این مرحله با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله قبل ساخته اید وارد می شوید. زمانی که شما وارد حساب کاربری خود می‌شوید، برای حفظ امنیت حساب خود یکی از روش‌های google authenticator یا sms authentication را برای فعال‌سازی ورود به حساب کاربری خود انتخاب کنید. این کار موجب می شود که فرد دیگری نتواند به سادگی وارد حساب کاربری شما شود.

سومین مرحله وارد کردن مقدار ارزی است. این ارز وارد حساب کاری شما می شود سپس آن را به ارز دیگری تبدیل می کنید.

برای این کار نیاز است مراحل زیر را انجام دهید:

برای این کار نیاز است ابتدا گزینه Funds را انتخاب کنید سپس بر روی گزینهDeposits Withdrawals کلیک کنید.

در این مرحله پس از کلیک بر روی گزینه Deposits Withdrawals لیست ارزهایی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید برای شما می‌آید. سپس ارز روبروی ارز انتخابی خود گزینه Deposit را انتخاب می‌کنید و با واردشدن به آدرسی که برای شما نمایش داده می‌شود باید ارز خود را به آن آدرس بفرستید. شارژشدن حسابتان بسته به نوع ارزی که انتخاب می‌کنید متفاوت است و ممکن است چنددقیقه تا چند ساعت این‌کار زمان ببرد.

همچنین می‌توانید تراکنش‌های خود را در صفحه  History مشاهده بفرمایید و کل موجودی حساب نیز در قسمت Deposits Withdrawals قابل مشاهده است.

چهارمین مرحله و آخرین مرحله شامل تبدیل ارز یا Exchange  است. در این مرحله شما می‌توانید یکی از گزینه‌های معاملات ساده (Basic) که شامل افرادی ست که تجربه زیادی ندارند و معاملات پیشرفته ((Advanced که برای معامله گران و کسانی ست که در این حوزه تجربه زیادی دارند.

جمع بندی:

ارزهای دیجیتال شکل خاصی از پول‌های دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری هستند. این ارزها را می‌توان بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ای با استفاده از اینترنت برای هر فردی منتقل کرد. اما برای معامله با ارزهای دیجیتال داشتن دانش و تسلط کافی در این حوزه نیاز است. ما سعی کردیم تا حدودی شما را با ارزهای دیجیتال و نحوه استفاده ازآن‌ها آشنا کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت