درباره ما

کانتنت وان یک استارتاپ خصوصی، بدون سرمایه گذار خارجی و یا حمایت بخش دولتی و خصوصی است که فعالیت خود را در سال 1394 با تیم کوچک 3نفره آغاز کرد و در سال 1395 با طراحی سایت با قدرت بیشتری فعالیت در حوزه کانتنت مارکتینگ را ادامه داد و نام کانتنت وان را برگزید تا همواره برای کسب رتبه نخست ارائه خدمات تلاش نماید.

در طی سال های 1395 تا 1400 موفقیت ها و شکست های بسیاری را تجربه کردیم بارها مجبور شدیم از نو شروع کنیم. همکاران خوب زیادی را در کنار خود داشتیم و دوستانی را هم از دست دادیم اما ناامید نشدیم و ادامه دادیم تا روزی به هدفی که از ابتدا مشخص کردیم برسیم. هدف اصلی کانتنت وان ارائه خدمات هوشمند محتوایی و ارائه اتوماتیک آن است که متاسفانه  هنوز جامعه و مخاطبان این حوزه آمادگی دریافت این خدمات را ندارند. اما همچنان در تلاشیم تا با تحقیقات در این حوزه این هدف بزرگ را محقق کنیم.

برترین همکاران ما

در طی سال هایی که گذشت افراد توانمندی پا به پای ما، کانتنت وان را در هر شرایطی همراهی کردند اما بدلایلی مجبور به تغییر مسیر شدند و از کانتنت وان جدا شدند که از این طریق در تلاشیم تا از آنها تقدیر کنیم. شاید این کمترین حقی است که برگردن ما است.

  • امیرحسین وکیلی (هم بنیانگذار سابق کانتنت وان)
  • ساناز حبیبی (سرپرست محتوا)
  • آرمان قلیچ خانی (مدیر محتوا)
  • کامران حقیقت دوست (کارشناس فنی)

از این که تا پایان سال 1399 ما را همراهی کردید از شما قدردانی میکنیم و امیدواریم موفقیت های بیشتری در مسیر جدید کسب کنید.

چرا نام کانتنت وان !

یکی از دلایل اصلی آن نوع فعالیت ما است و چون در حوزه کانتنت مارکتینگ هستیم این نام بهترین معنی و مسقتیم ترین ارتباط را دارد. اما کانتنت وان (Content One) از دو بخش Content و One تشکیل شده است که در واقع قسمت دوم آن به رتبه نخست اشاره دارد و بطور غیرمستقیم به کیفیت بالای خدمات اشاره میکند. همواره در کانتنت وان تلاش کردیم تا با حفظ کیفیت در ارائه خدمات مشتریان خود را راضی نگهداریم و این نام شاید برازنده ترین نام برای تیم توانمند و سختکوش کانتنت وان باشد.

همکاران و همراهان ما

در طول این چند سالی که از فعالیت ما میگذرد شرکای تجاری و یا همراهانی داشتیم که وجود آنها نقطه اتکایی برای ما بود.

فوتر سایت