خدمات

تولید محتوا و سئو

محتوای متنی کوتاه، بلند و مقالات تخصصی با رعایت تمام اصول سئو مناسب سایت و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین

این نوع از محتوا در افزایش بازدید، آگاهی و آشنایی مخاطبین با شما تاثیرگذار است. در صورتی که این محتوا برای سایت استفاده شود در بهبود رنکینگ سایت و افزایش ارزش کسب و کار شما در دنیای مجازی می شود.

تخصص در نگارش این متون را میتوانید در نمونه هایی که در سایت کانتنت وان مشاهده میکنید بررسی کنید، همچنین ما در بیش از 30 حوزه تخصص داریم. همچنین خدمات سئو (SEO) با ابزارها و تکنیک های روز ارایه می شود.

پشتیبانی محتوا

بررسی و تایید محتوا در بیزینس های کاربر محور همواره یکی از پردردسرترین و مهمترین عوامل است که کاری بسیار زمانبر و دشوار است، اگر چنین فعالیتی در سازمان یا کسب و کار شما باعث کاهش کیفیت خدمات و یا عدم امکان بررسی درخواست مخاطبین شده میتوانید آن را به کارشناسان کانتنت وان بسپارید. اگر مشابه این کسب و کارها هستید با ما تماس بگیرید.

محتوای تصویری

نوع دیگری از محتوا که امروزه مخاطبین بیشتری بخصوص در فضای مجازی جذب کرده است، محتواهای تصویری است. این نوع محتوا به چند بخش تقسیم میشوند:

  • محتوای ویدیویی (معرفی برند یا خدمات)
  • محتوای آنباکسینگ (معرفی محصول)
  • موشن
  • استاپ موشن

تحلیل داده

ایجاد محتوا و سئو کردن سایت یا شبکه اجتماعی همواره به شما در بهبود جایگاه در اینترنت کمک میکند اما یکی از مواردی که باید به آن توجه ویژه کنید این است که در دوره های زمانی مختلف وضعیت کمپین ها، یا کاربرانی که وارد سایت شما شده اند را بررسی کنید و در نهایت فعالیت خود را هدفمندتر از گذشته ادامه دهید.

انواع تحلیل داده که در این امر به شما کمک میکند:

  • تحلیل داده مارکتینگ (بررسی دقیقتر کمپین ها)
  • تحلیل رفتار مشتریان
  • تحلیل تحقیقات UI, UX 

دایرکتوری محتوا

این خدمت که به تازگی به فهرست خدمات کانتنت وان افزوده شده، در واقع جمع آوری محتوا با موضوع یا کلمه کلیدی دلخواه شما از سراسر وب است که میتواند برای مقاصد شخصی یا بیزینسی مورد استفاده قرار گیرد. در این حالت تنها کافیست اطلاعات محتوایی که مد نظر دارید را ارسال و بصورت دوره ای (روزانه، هفتگی و یا ماهانه) دریافت نمایید.

همچنین دریافت خدمات خبری نیز تحت پوشش می باشد.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در واتس اپ تماس بگیرید.

فوتر سایت