کانتنت وان |متخصص محتوا

کانتنت وان

کانتنت وان یک استارتاپ و فاقد سرمایه گذار حقوقی خارجی است و تمام سهام آن متعلق به بنیانگذاران آن و غیر دولتی می باشد. همچنین اولین سایت تخصصی تولید، پشتیبانی و مدیریت محتوا در ایران است، که از شیوه های نوین برای تولید، پشتیبانی، بررسی و سیستم مدیریت محتوا، ارائه خدمات سئو و همچنین ارائه تصاویر حرفه ای در راستای رسیدن به اهداف تجاری مورد نظر خود استفاده نموده و در این راستا گام برداشته است.

کانتنت وان، متخصصینی در بیش از 50 حوزه تجاری متفاوت دارد و در زمینه هایی مانند زمینه های مد، استایل، تجارت الکترونیک، بازاریابی، مرکز تماس، مجسمه سازی، محتوای آموزشی، تولید محتوای فیلم های آموزشی علمی، اجتماعی و فرهنگی، خرید و فروش کالا و ارائه خدمات حضوری و یا آنلاین فعالیت نموده است؛ همچنین امکان ارائه هر گونه محتوای متناسب با فعالیت‏های جدید نیز فراهم می باشد.

بینش بازار

با توجه به افزایش روزافزون سهم درآمد تجارت الکترونیک، درآمدهای حاصل از شبکه های اجتماعی و کسب و کارهای مبتنی بر وب در کشورهای مختلف، شکی نیست که دوران جدیدی از اقتصاد در حال شکل‌گیری است. در سال ۲۰۱۵ میلادی، سهم تولید ناخالص داخلی این اقتصاد در ایران کمتر از یک درصد بوده. این موضوع به معنای فضایی وسیع برای رشد است. حال برای همگام شدن با سرعت رشد آن تولید محتوا و سئو، از عوامل اصلی خواهند بود که کانتنت وان توجه ویژه ای به آن داشته و برای رفع این نیازها برنامه ریزی متناسبی نموده است.

سهم کشورهای بزرگ در بازار آنلاین
آمریکا​ 66%
آسیا 59%
اروپا 47%
استرالیا 23%
ایران
ایران 4%

درخواست همکاری

اگر تمایل به دریافت خدمات محتوایی و یا سئو سایت و یا شبکه اجتماعی دارین همین الان طرح مورد نیازتون رو انتخاب کنین

کلیک کن

تا نوشته های بیشتری ببینی 😍

سایت یا شبکه اجتماعی داری !؟

همین الان درخواست مشاوره بده، باهات تماس میگیریم و بهت مشاوره رایگان میدیم وقتی از وضعیتت آگاه بشی تصمیم بهتری میگیری و کسب و کارت رو رونق بیشتری میدی 🙂

کانتنت وان در مسیر حمایت از جوان ایرانی

تا زمان آموزش تولید محتوا بدون دریافت وجه همراهیتان می کنیم و بعد در فضای مجازی برای معرفی و فروش محتواهایتان شما را حمایت خواهیم کرد، توانایی های خودتون رو نمایش بدین و مشتری های جدید جذب کنین تا درآمد بیشتری کسب کنین

تغییرات لوگو و طراحی بصری

سال 1399

سال 1397

سال 1395

سال 1394

کانتنت وان

کانتنت وان «محتوا یک» محتوای تخصصی اولین سایت تخصصی تولید، پشتیبانی و مدیریت محتوا در ایران که از شیوه های نوین برای رسیدن به اهداف مورد نظر گام برداشته است متخصص در بیش از 50 حوزه تجاری متفاوت مانند زمینه های مد، استایل، تجارت الکترونیک، بازاریابی، مرکز تماس، مجسمه سازی، محتوای آموزشی، تولید محتوای فیلم های آموزشی علمی، اجتماعی و فرهنگی، خرید و فروش کالا و ارائه خدمات حضوری و یا آنلاین بوده و امکان ارائه هر گونه محتوای متناسب با فعالیت های جدید نیز فراهم می باشد.

سایتت رو روشن کن | Power-On your site

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید

مجوزها

شبکه های اجتماعی

تمام حقوق این وب سایت نزد برند "کانتنت وان" محفوظ می باشد.

کپی رایت 2020 | طراحی شده توسط AppliedPlan